mobil sohbet

mobil sohbet siteleri ve sanal alem nedir..!

Öncelikle bilgisayar ve leptopları deyim yerindeyse rafa kaldıran mobil ve mobilsohbetler hakkında bilgi vermek isterim.

Arkadaşlar ilk cep telefonunun mucidi 1973 yılında Martin Cooper tarafından icat edilmiş ve motorolanında Ceosudur. İlk akıllı cep telefonu ise, IBM 1994 tarihinde icat edilip bunada simon adını vermiştir.

Hayatımızın en önemli parcalarından biri olan cep telefonlarını artık 7 den 70 e hemen hemen her bireyde bulmak mümkündür. Cep telefonlarının gelişmesiylede bilgisayar ve leptoplara raabette azalmıştır bunun sebebi bilgisayardaki özelliklerin hepsinin akıllı cep telefonundada bulunmasıdır.

Artık sohbet siteleri ve paylaşım sitelerinede erişmek cok basit bir hal almıştır. Evet arkadaşlar mobiller hakkında azda olsa bilgi paylaşmışımdır umarım sizlere birazda mobil chat siteleri hakkında bilgi vermek isterim..

Bu siteler genel olarak radyo ve oyun kanallarından kurulup haber ve şiir, burclar, magazin vb. paylaşımlara ağırlık verilir. Sohbet sitelerinde hemen hemen her bireyin aradığı ortak şeylerden biri ve en önemlisi elbette sevgilidir:)) Cünkü bu tarz siteler ilişkilere açık ve elverişli sitelerdir. Sizlerde aradığınız sevgiyi www.sohbetlobi.net adresinden cok kolay bulabilirsiniz. En güzel sevgi ve sohbetler sizlerin olsun.

 

.

Bir Cevap Yazın